Jak se stát partnerem?

UX&CRO summit 2017 je první ročník konference o webovém UX a optimalizaci webových konverzí. Jejím podtitulem je "Vydělávejte na svém webu více při stejných vstupních podmínkách". Pořadatelem konference je společnost OnCon s.r.o., která má mnohaleté zkušenoti s produkcí akcí a v posledních letech je nejviditelnější E-shop summit.

Základními stavebními kameny UX&CRO summitu jsou originální témata, která jsou připravena přímo pro naši konferenci. Nemyslíme si, že přednáška, kterou jste slyšeli na konferenci před týdnem chcete slyšet znovu. Dále pak u nás nehraje roli brand řečníka, nýbrž jeho odbornost. Chceme lidi z praxe, kteří dělají denně svoji práci, jsou inovativní a tomu co dělají dokonale rozumí.

V neposlední řadě nepodporujeme sponzorký nákup přednášek, jako jiné konference. Nelze tedy koupit si u nás prostor pro přednášení, kde partner bude představovat svůj produkt, značku či službu. Nemyslíme si, že placené PR přednášky někomu něco přinesou a chceme přinést hodnotné informace pro naše účastníky, což v PR přednáškách zpravidla nenajdeme.

Data a termíny

 

 

Podmínky pro partnery

Nabízíme 4 druhy partnerství - generální, zlaté, stříbrné a bronzové. V některých balíčcích nabízíme garanci exkluzivity v oboru partnera a stánek ve foyer. Vše je o dohodě a vzhledem k charakteru akce individuání dohoda možná. Pro nabídku partnerství nás prosím kontaktujte na e-mailu partneri@uxcrosummit.cz

Nabízené balíčky jsou nastaveny velmi rozmanitě, avšak nebude-li Vám stačit tato nabídka či máte opravdu speciální požadavky nebo originální nápad, neváhejte se s námi spojit na e-mailu partneri@uxcrosummit.cz nebo na tel. +420 606 353 218 (Jan Kalianko – hlavní organizátor akce).