UX&CRO summit 2017 – co to je?

Je to tady. UX&CRO summit 2017 – první ročník konference o webovém UX a CRO (optimalizaci konverzního poměru). Akce, která v ČR zatím chyběla…

Kde a kdy

Pátek 28.dubna 2017

KINO 35 – Francouzský institut v Praze, Štěpánská 644/35, Praha 1 (mapa)

O co jde

Jednodenní jednosálová konference o webovém UX a optimalizace konverzního poměru.

Pro koho

Jednoduše pro všechny, které zajímá jako zvyšovat uživatelský prožitek na webu, e-shopu či jiných on-line aplikacích a jak ze „šťastnějších“ návštěvníků vydělat více peněz.

Typickým návštěvníkem konference je:

  • UXák pracující pro agenturu, internetový obchod nebo na volné noze – prostě „webový UXák“
  • Majitel nebo klíčový zaměstnanec e-shopu, který chce mít rozhled v tématu UX a CRO
  • Designér webů, e-shopů a on-line/mobilních aplikací
  • Grafik, který se snaží, aby byly jeho grafické návrhy použitelné
  • Programátor, který se snaží, aby jeho aplikace byly uživatelsky přívětivé
  • A všichni ostatní, které tématika UX a CRO zajímá…

Kapacita

Kapacita konference je omezena (zejména prostory konání) a vzhledem k jejímu velmi specifickému zaměření očekáváme 80-100 účastníků.

Proč jít

Fakt, že jsme první akcí svého typu v ČR ještě neznamená, že to bude dobré. Ale naše zkušenosti a historie pořádaných akcí jsou zárukou.

Pořádáme například E-shop summit – největší a obsahově nejkvalitnější e-shopovou konferenci v ČR a na Slovensku. Máme za sebou také desítky menších akcí a více jak desetiletou praxi v oboru… Mluví za nás reference a doporučení našich účastníků. A to věříme, že je ta pravá záruka, že akce bude opravdová pecka!

Hlavním lákadlem by měl být ale program. Připravili jsme 8 témat, která do sebe zapadají a dávají smysl. K jednotlivým tématům jsme našli top české odborníky. A to je záruka kvality a mnoha nových poznatků.

Program sestavovali konzultant e-shopů Jan Kalianko a UX designér a konzultant Jan Kvasnička. Co chcete ještě slyšet více…

Vstupenky

Vstupenky jsou v prodeji ve 3 cenových kategoriích. Od 1 990 Kč, přes 2 490 Kč až po 2 990 Kč. Nabídka cenové kategorie platí do určeného data nebo naplnění kapacity.

Co je v ceně

V ceně vstupenky je vstup na celodenní odbornou konferenci, jejíž součástí je i catering při obou coffe breacích a chutný oběd. Vše laděno do francouzské kuchyně. Jakpak by ne, když jsme ve francouzském institutu, který nám poskytl skvělé prostory. K tomu networking, mnoho nových poznatků a večer posezení s lidmi z branže…

Ještě váháte?  Vstupenky jsou k dispozici na https://www.uxcrosummit.cz/#tickets

 

Máte-li další dotazy, položte je v komentáři níže, rádi odpovíme.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *